Rosa 'Rudolfína' Benetka, 2002 (Rose)

Synonym: Rosa 'Rudolfina',
Other Names, Group: Climbing Roses and Rambling Roses,
German: Rose
Czech: růže
Genus: Rosa, rose
Mature Height: 4.00 m
Deciduous: deciduous plant
Bloom in: JuneJulyAugust
Flower Colour: magenta
Soil Preferred:: humic, penetrability, nutritive,
Light Required:: full sun
Other Attributes: rosa, alternate leaves, odd pinnate, fruit - samara, on pergola and trellage, attractive flowers,

Rosa 'Rudolfína'

Rose

plant

Rosa 'Rudolfína'  Rose plant

Rosa 'Rudolfína'

Rose

plant

Rosa  'Rudolfína'  Rose plant

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa   'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa    'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa     'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa      'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa       'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa        'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa         'Rudolfína'  Rose flowers

Rosa 'Rudolfína'

Rose

flowers

Rosa          'Rudolfína'  Rose flowers

Plants of Genus Rosa:

Photo Gallery DF: Rosa Rudolfína, Rose, Rosa, rose

cz
Růže Sommerwind (Rosa sp)
Růže Sommerwind (Rosa sp)
cz
Růže páchnoucí 'Bicolor' - květ (Rosa foetida)
Růže páchnoucí 'Bicolor' - květ (Rosa foetida)
cz
Růže dužnoplodá - šípky (Rosa pomifera)
Růže dužnoplodá - šípky (Rosa pomifera)
cz
Růže 'Zéphirine Drouhin' - květ (Rosa)
Růže 'Zéphirine Drouhin' - květ (Rosa)
cz
růže (Rosa)
růže (Rosa)
cz
Dvoubarevná růže (Rosa)
Dvoubarevná růže (Rosa)
cz
Růže MEIlowmye - Mnohokvěté růže polyantky (Rosa)
Růže MEIlowmye - Mnohokvěté růže polyantky (Rosa)
cz
Růže 'Stadt Wien' - Velkokvěté růže - květ (Rosa)
Růže 'Stadt Wien' - Velkokvěté růže - květ (Rosa)

Forum: Rosa Rudolfína, Rose, Rosa, rose